Informacje dla klientów

Informujemy, że w dniu 28.11.2023 w godzinach 08:00-09:00 będą miały prace techniczne na serwerach usług TeamSpeak3 związane z aktualizacją wersji serwerowej, po wykonanej aktualizacji nastąpi restart usług.
Prosimy powiadomić klientów o chwilowym braku w dostępie do usług.

Drodzy klienci, w ten weekend nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy, z doświadczenia wiemy że u wielu z was zegar w urządzeniach (z których łączycie się do serwerów Teamspeak) nie zaktualizuje się automatycznie i spowoduje to problem z połączeniem do serwera Teamspeak. Dlatego w przypadku problemów z połączeniem prosimy zweryfikować czy czas w urządzeniu jest poprawny.

Zmiana czasu na zimowy nastąpi w nocy z 28 na 29 października. Podczas zmiany czasu z letniego na zimowy trzeba cofnąć wskazówki zegara o godzinę. W tym roku zmiana czasu obowiązuje 29 października, kiedy wskazówki zegara powinno się przesunąć z godz. 3:00 na 2:00.

Drodzy klienci, informujemy, że w dniu 06.07.2023 około godziny 12:00 w związku z wprowadzanymi zmianami na filtrach po stronie datacenter, nastąpi restart połączeń klientów.
Według administracji Hosteam klienci, którzy utracą połączenie będą mogli je nawiązać ponownie praktycznie natychmiast, gdyby jednak pojawił się problem to prosimy w pomoc Online podać ID usługi.

Drodzy klienci, informujemy o dokonanych zmianach w pakietach serwerów WWW.
Większa pojemność
Pojemność kont www została powiększona przy zachowaniu aktualnej ceny.
Pakiet Mini został powiększony z 500 MB do 1 GB.
Pakiet Medium został powiększony z 1000 MB do 2 GB.
Pakiet Pro został powiększony z 2000 MB do 3 GB.
Bezpłatny SSL
Dodano bezpłatny certyfikat SSL Let`s Encrypt (również do adresów w domenie usite.pl).
PHP 8
Dodano dodatkową wersję PHP 8.2 (do wyboru przez użytkownika).

Drodzy klienci, w ten weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni, z doświadczenia wiemy że u wielu z was zegar w urządzeniach (z których łączycie się do serwerów Teamspeak) nie zaktualizuje się automatycznie i spowoduje to problem z połączeniem do serwera Teamspeak. Dlatego w przypadku problemów z połączeniem prosimy zweryfikować czy czas w urządzeniu jest poprawny.

Zmiana czasu na zimowy nastąpi w nocy z 25 na 26 marca. Podczas zmiany czasu z zimowego na letni trzeba przestawić wskazówki zegara o godzinę do przodu.

Informujemy, ze w dniu 12.10.2022 NASK rejestr domen polskich wprowadza nową politykę cenową, oznacza to podwyżki na odnowienia domen krajowych (minimum 10 zł netto) oraz zrównanie cen rejestracji wszystkich nowych nazw domen do poziomu domeny krajowej, zrównanie cen odnowień domen funkcjonalnych i regionalnych do poziomu obecnych cen oferowanych dla domen funkcjonalnych oraz zrównanie cen odnowień domeny krajowej IDN, domen funkcjonalnych IDN oraz domen regionalnych IDN do jednego poziomu cenowego.

Sugerujemy dokonać odnowień domen krajowych przed terminem zmiany cen, klienci, których domeny wygasają w późniejszym terminie, a zdecydowali by się odnowić ich ważność przed 12 października, zapraszamy do kontaktu w Pomoc Online. Informujemy, że maksymalny okres jednorazowego odnowienia domeny wynosi 10 lat. Odnowienie domeny na okres powyżej jednego roku lub ponad miesiąc przed datą jej wygaśnięcia jest możliwe po kontakcie z Pomocą Online.

Informujemy, że od teraz można zamawiać TS3MusicBot dla Discord, każdy klient może teraz sam zmienić tryb pracy bota w jego ustawieniach.
Instrukcja podłączenia bota pod serwer Discord jest dostępna w opcji zamówienia TS3MusicBot oraz w ustawieniach bota po zmianie komunikatora na Discord

Drodzy klienci,
Informujemy, że została dodana nowa metoda wpłaty do portfela za pomocą kryptowalut.
Więcej informacji znajdą Państwo po wejściu w Portfel, Dodaj środki a następnie Transfer kryptowalut.
Na start są dwie podstawowe waluty, nowe waluty będą dodawane na podstawie zgłoszeń klientów.
Na pytania czekamy w Pomoc Online.

Drodzy klienci, informujemy o dokonanych zmianach w linkach widgetów portfelowych.
Do poprawnego działania widgetu jest wymagana aktualizacja kodu wybranego widgeta na stronie www klienta.