Informacje dla klientów

Drodzy klienci , dziś w nocy zmienił się czas na letni, więc osoby, które od rana mają problem z połączeniem proszone są o zaktualizowanie czasu w swoich komputerach.
Zła godzina w komputerze będzie powodować problem z połączeniem do usług w lokalizacji Warszawa - Hosteam.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o dodaniu nowej opcji dla oferty slotowej TeamSpeak3 o nazwie Zmiana lokalizacji.
Nowa opcja pozwala na szybkie migrowanie usługi między dostępnymi datacenter.
Więcej informacji znajdą Państwo w opisie funkcji w panelu klienta.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy, że została otwarta rejestracja usług serwerów TeamSpeak3 z oferty slotowej w lokalizacji OVH - Warszawa.
Aktualnie nasze usługi są dostępne już w trzech centrach danych.
Usługi w lokalizacji OVH - Warszawa podobnie jak w lokalizacji EU są chronione przed atakami za pomocą ochrony Pro Game OVH.

Administracja Net-Speak.pl

Uprzejmie informujemy, że już jutro pojawi się nowa lokalizacja usług dla oferty slotowej, będzie to Warszawa - OVH (z ochroną Pro Game), początkowo będziemy w stanie pomieścić w tej lokalizacji do 2000 serwerów z oferty slotowej (zwiększymy ilość jak tylko otrzymamy kolejne serwery, o których dostępność jest teraz bardzo trudno).
W ciągu następnych dni w tej samej lokalizacji pojawi się oferta dla Voice VPS (serwery są w trakcie przygotowania), informacja o udostępnieniu lokalizacji dla Voice VPS pojawi się w Powiadomieniach.
Klienci, którzy są chętni do migracji usług na nową lokalizację prosimy o zgłoszenia na email (admin@net-speak.pl) podając w treści maila ID usługi, która ma zostać przeniesiona. Migracja usług rozpocznie się w poniedziałek, każdy zgłaszający otrzyma informację o dacie migracji - decyduje kolejność zgłoszeń.

Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja rozwiąże ostatnie problemy i poprawi komfort korzystania z usług.

Administracja Net-Speak.pl

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19, pragniemy przekazać Państwu aktualne informacje na temat aktywności Net-Speak.pl oraz serwisów towarzyszących w tym szczególnym okresie i zapewnić Państwa o pełnej ciągłości działania naszych usług oraz o tym, że dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo od nas i naszych partnerów obsługę na dotychczasowym poziomie.
Operacyjna działalność Net-Speak.pl odbywa się nieprzerwanie, pomimo wdrożenia specjalnych procedur bezpieczeństwa dla naszych pracowników, z których zdecydowana większość pracuje z domu wykorzystując narzędzia on-line.
Na bieżąco monitorujemy działanie wszystkich usług i bezzwłocznie reagujemy na ewentualne utrudniania związane z ich użytkowaniem. Osoby obsługujące Pomoc Online są do Państwa dyspozycji, by odpowiadać na wszelkie pytania, a w razie potrzeby reagować na Państwa zgłoszenia.

Z poważaniem i życząc dużo zdrowia,
Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o dodaniu nowej opcji w panelu klienta dla usług Voice VPS oraz serwery TeamSpeak3 z oferty slotowej.
Nowa opcja widnieje pod nazwą Twoje szablony i jest dostępna wyłącznie dla serwerów TeamSpeak3 z oferty slotowej oraz Voice Vps.
Twoje szablony pozwalają na utworzenie dodatkowych kopii (całego serwera, wszystkich grup serwera/kanału, wybranych grup serwera/kanału oraz wszystkich kanałów na serwerze wraz z ustawionymi uprawnieniami i ustawieniami kanałów), które mogą być wykorzystane na innej usłudze klienta (Oferta slotowa lub voice vps) w ramach tego samego konta klienta.
Dodatkowo klient może importować dane z serwerów zewnętrznych pod warunkiem, że posiada dostęp do query i whitelisty danego serwera.
Wszelkie uwagi, zapytania oraz błędy w działaniu opcji prosimy zgłaszać w Pomoc Online.
Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o poszerzeniu opcji Net-Speak API (Beta) o funkcję API Shop.

API Shop to moduł umożliwiający dokonywanie płatności zasilających portfel przez klientów i informujący o statusie płatności zaraz po jej wykonaniu.
API Shop jest bezpłatne, przygotowane skrypty i moduły testowe są gotowym rozwiązaniem do uruchomienia własnego sklepu z systemem płatności przez takie serwisy jak PayU, PayPal, PaySafeCard lub za pomocą SMS na specjalnie przygotowanych stronach płatności.
API Shop może być wykorzystane dla dowolnej usługi, API powiadamia o dokonanej wpłacie nie uruchamia usług, klient sam tworzy aplikacje uruchamiające dane usługi klientowi po otrzymaniu z API informacji o wykonaniu płatności przez użytkownika.
Integracja API Shop z stroną www jest bardzo prosta, gotowe rozwiązania wystarczy umieścić po stronie serwera www. API Shop posiada przygotowaną stronę testową i moduł testowania wpłat.

Na Państwa pytania, propozycję zmian oraz zgłaszanie błędów czekamy w Pomoc Online.

Informujemy o upublicznieniu nowej opcji w panelu klienta o nazwie Net-Speak API (Beta).

Net-Speak API pozwala na pobieranie podstawowych informacji o koncie klienta jak, suma wpłat do portfela, wypłat z portfela, wyszukiwanie wpłat po określonym ciągu znaków, lista usług klienta wraz z datą wygaśnięcia oraz statusem.
Nowa opcja jest w fazie rozwojowej i testowej, wszelkie uwagi, pytania i propozycje prosimy składać w Pomoc Online.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie testowej API, do której link znajduje się po wejściu w opcję.

Informujemy o upublicznieniu nowej funkcji dla użytkowników Nbot Premium.

Automatyczne edycja nazwy kanału z informacjami o serwerze.
Funkcja edycji nazwy kanału z wybraną informacją pozwala na automatyczną modyfikację nazwy kanału z podaniem wyniku zapytania dla danej funkcji.

Lista pobieranych informacji o serwerze:
- Średni ping klientów
- Utracone pakiety łącznie
- Utracone pakiety mowy
- Utracone pakiety podtrzymania aktywności
- Utracone pakiety sterowania
- Liczba kanałów na serwerze
- Liczba klientów online
- Liczba połączeń do serwera

Funkcja może być powielana bez limitów dla dowolnych kanałów i pobieranych informacji.
Prosimy o zapoznanie się z informacją w instrukcji zastosowania danej funkcji po przejściu w konfigurację funkcji.

Drodzy klienci, informujemy o następujących zmiana dokonanych w usługach Voice VPS i dostępnych pakietach.
Aktualnie został wprowadzony jeden nowy pakiet dla danej lokalizacji o nazwie VoiceVPS PL oraz VoiceVPS EU.
Nowy pakiet jest znacznie mocniejszy niż wcześniej stosowane, obsługuje do 10 serwerów TeamSpeak - łącznie 1024 osoby online, liczba ustawionych slotów zależy od posiadanej licencji.
Wszystkie usługi mini VoiceVPS D PL oraz mini VoiceVPS EU zostały już zaktualizowane do nowego pakietu, cena pakietów VoiceVPS PL oraz VoiceVPS EU została obniżona do cen starszych pakietów mini VoiceVPS D oraz mini VoiceVPS EU.
Dokonane zmiany w pakietach nie wpłynęły na działanie usług.
Na Państwa pytania czekamy w Pomoc Online.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o dodaniu nowej opcji dla usług Voice VPS (dowolny pakiet i lokalizacja) i oferty slotowej o nazwie

Szablony serwera
.
Nowa opcja pozwala na szybkie ustawienie wybranego przez klienta przygotowanego szablonu serwera (kanały, grupy serwera oraz grupy kanałów).

Jeżeli posiadasz ciekawy wygląd serwera i chcesz udostępnić go innym to zapraszamy do kontaktu z nami przez panel klienta i opcję Pomoc Online.

Opcja została stworzona z myślą o klientach rozpoczynających swoją przygodę z serwerem Teamspeak, opcja będzie na bieżąco aktualizowana w nowe szablony serwerów.
Zastosowanie szablonu nie zmienia unikalnego ID serwera ani pozostałych stałych parametrów.

Informujemy o upublicznieniu kolejnych dwóch nowych funkcji dla użytkowników Nbot Premium.

Przyznanie grupy serwera po określonym czasie.
Funkcja przyznaje wybrane grupy serwera po określonym czasie połączenia klienta, może dodatkowo usuwać inne grupy zastępując je nowymi.

Usunięcie z grupy serwera po określonym czasie.
Funkcja usuwa wybrane grupy serwera po określonym czasie połączenia klienta.

Funkcje mogą być powielane bez limitów dla dowolnych grup serwera. Prosimy o zapoznanie się z informacją w instrukcji zastosowania danej funkcji po przejściu w konfigurację funkcji.

Drodzy klienci, Informujemy o dodaniu nowej opcji w panelu klienta dla serwerów TeamSpeak3 (oferta slotowa) oraz Voice VPS (dowolny pakiet).
Nowa opcja nosi nazwę Edytor kanałów i pozwala na edycję kanałów, ich uprawnień, sortowania po określonym kanale, usuwania oraz tworzenia nowych kanałów.

Wszelkie błędy w działaniu opcji prosimy zgłaszać w Pomoc Online.