Informacje dla klientów

Informujemy, że została udostępniona nowa opcja Zablokowane IP w opcjach Voice VPS w lokalizacjach OVH - Warszawa oraz Hosteam - Warszawa.
Nowa opcja pozwala na przegląd zablokowanych adresów IP oraz dodanie adresów IP do listy zablokowanych, aby je odblokować wystarczy usunąć IP z listy lub dodać do odblokowanych.

Drodzy klienci, w nocy 25.10.2020 zmienił się czas na zimowy i jak zwykle u wielu z was czas nie zaktualizował się automatycznie na zimowy dlatego wszyscy klienci mający problem z połączeniem do usług (w lokalizacji Warszawa - Hosteam) proszeni są o zaktualizowanie czasu w swoich komputerach.

Informujemy o rozszerzeniu opcji Pobierz/Wyślij bazę w usługach Voice VPS o funkcję konwertera baz SQL do SQLITE.
Konwerter baz jest w fazie testów (beta), w przypadku wystąpienia problemów z uruchomieniem serwera na konwertowanej bazie prosimy o kontakt w Pomoc Online.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o upublicznieniu wcześniej zapowiadanej nowej lokalizacji dla Voice VPS w OVH - Warszawa.
Usługi objęte są ochroną Pro Game, pakiety i możliwości są identyczne.
Klienci, którzy chcą migrować ze swoimi usługami do tej lokalizacji proszeni są o wysłanie wiadomości email na adres admin@net-speak.pl z podaniem w treści ID usługi jaka ma być migrowana. W odpowiedzi otrzymają Państwo przewidywaną datę migracji oraz wymagane informacje.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o dodaniu nowej opcji dla oferty slotowej TeamSpeak3 o nazwie Zmiana lokalizacji.
Nowa opcja pozwala na szybkie migrowanie usługi między dostępnymi datacenter.
Więcej informacji znajdą Państwo w opisie funkcji w panelu klienta.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy, że została otwarta rejestracja usług serwerów TeamSpeak3 z oferty slotowej w lokalizacji OVH - Warszawa.
Aktualnie nasze usługi są dostępne już w trzech centrach danych.
Usługi w lokalizacji OVH - Warszawa podobnie jak w lokalizacji EU są chronione przed atakami za pomocą ochrony Pro Game OVH.

Administracja Net-Speak.pl

Uprzejmie informujemy, że już jutro pojawi się nowa lokalizacja usług dla oferty slotowej, będzie to Warszawa - OVH (z ochroną Pro Game), początkowo będziemy w stanie pomieścić w tej lokalizacji do 2000 serwerów z oferty slotowej (zwiększymy ilość jak tylko otrzymamy kolejne serwery, o których dostępność jest teraz bardzo trudno).
W ciągu następnych dni w tej samej lokalizacji pojawi się oferta dla Voice VPS (serwery są w trakcie przygotowania), informacja o udostępnieniu lokalizacji dla Voice VPS pojawi się w Powiadomieniach.
Klienci, którzy są chętni do migracji usług na nową lokalizację prosimy o zgłoszenia na email (admin@net-speak.pl) podając w treści maila ID usługi, która ma zostać przeniesiona. Migracja usług rozpocznie się w poniedziałek, każdy zgłaszający otrzyma informację o dacie migracji - decyduje kolejność zgłoszeń.

Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja rozwiąże ostatnie problemy i poprawi komfort korzystania z usług.

Administracja Net-Speak.pl

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19, pragniemy przekazać Państwu aktualne informacje na temat aktywności Net-Speak.pl oraz serwisów towarzyszących w tym szczególnym okresie i zapewnić Państwa o pełnej ciągłości działania naszych usług oraz o tym, że dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo od nas i naszych partnerów obsługę na dotychczasowym poziomie.
Operacyjna działalność Net-Speak.pl odbywa się nieprzerwanie, pomimo wdrożenia specjalnych procedur bezpieczeństwa dla naszych pracowników, z których zdecydowana większość pracuje z domu wykorzystując narzędzia on-line.
Na bieżąco monitorujemy działanie wszystkich usług i bezzwłocznie reagujemy na ewentualne utrudniania związane z ich użytkowaniem. Osoby obsługujące Pomoc Online są do Państwa dyspozycji, by odpowiadać na wszelkie pytania, a w razie potrzeby reagować na Państwa zgłoszenia.

Z poważaniem i życząc dużo zdrowia,
Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o dodaniu nowej opcji w panelu klienta dla usług Voice VPS oraz serwery TeamSpeak3 z oferty slotowej.
Nowa opcja widnieje pod nazwą Twoje szablony i jest dostępna wyłącznie dla serwerów TeamSpeak3 z oferty slotowej oraz Voice Vps.
Twoje szablony pozwalają na utworzenie dodatkowych kopii (całego serwera, wszystkich grup serwera/kanału, wybranych grup serwera/kanału oraz wszystkich kanałów na serwerze wraz z ustawionymi uprawnieniami i ustawieniami kanałów), które mogą być wykorzystane na innej usłudze klienta (Oferta slotowa lub voice vps) w ramach tego samego konta klienta.
Dodatkowo klient może importować dane z serwerów zewnętrznych pod warunkiem, że posiada dostęp do query i whitelisty danego serwera.
Wszelkie uwagi, zapytania oraz błędy w działaniu opcji prosimy zgłaszać w Pomoc Online.
Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o poszerzeniu opcji Net-Speak API (Beta) o funkcję API Shop.

API Shop to moduł umożliwiający dokonywanie płatności zasilających portfel przez klientów i informujący o statusie płatności zaraz po jej wykonaniu.
API Shop jest bezpłatne, przygotowane skrypty i moduły testowe są gotowym rozwiązaniem do uruchomienia własnego sklepu z systemem płatności przez takie serwisy jak PayU, PayPal, PaySafeCard lub za pomocą SMS na specjalnie przygotowanych stronach płatności.
API Shop może być wykorzystane dla dowolnej usługi, API powiadamia o dokonanej wpłacie nie uruchamia usług, klient sam tworzy aplikacje uruchamiające dane usługi klientowi po otrzymaniu z API informacji o wykonaniu płatności przez użytkownika.
Integracja API Shop z stroną www jest bardzo prosta, gotowe rozwiązania wystarczy umieścić po stronie serwera www. API Shop posiada przygotowaną stronę testową i moduł testowania wpłat.

Na Państwa pytania, propozycję zmian oraz zgłaszanie błędów czekamy w Pomoc Online.

Informujemy o upublicznieniu nowej opcji w panelu klienta o nazwie Net-Speak API (Beta).

Net-Speak API pozwala na pobieranie podstawowych informacji o koncie klienta jak, suma wpłat do portfela, wypłat z portfela, wyszukiwanie wpłat po określonym ciągu znaków, lista usług klienta wraz z datą wygaśnięcia oraz statusem.
Nowa opcja jest w fazie rozwojowej i testowej, wszelkie uwagi, pytania i propozycje prosimy składać w Pomoc Online.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie testowej API, do której link znajduje się po wejściu w opcję.

Informujemy o upublicznieniu nowej funkcji dla użytkowników Nbot Premium.

Automatyczne edycja nazwy kanału z informacjami o serwerze.
Funkcja edycji nazwy kanału z wybraną informacją pozwala na automatyczną modyfikację nazwy kanału z podaniem wyniku zapytania dla danej funkcji.

Lista pobieranych informacji o serwerze:
- Średni ping klientów
- Utracone pakiety łącznie
- Utracone pakiety mowy
- Utracone pakiety podtrzymania aktywności
- Utracone pakiety sterowania
- Liczba kanałów na serwerze
- Liczba klientów online
- Liczba połączeń do serwera

Funkcja może być powielana bez limitów dla dowolnych kanałów i pobieranych informacji.
Prosimy o zapoznanie się z informacją w instrukcji zastosowania danej funkcji po przejściu w konfigurację funkcji.

Drodzy klienci, informujemy o następujących zmiana dokonanych w usługach Voice VPS i dostępnych pakietach.
Aktualnie został wprowadzony jeden nowy pakiet dla danej lokalizacji o nazwie VoiceVPS PL oraz VoiceVPS EU.
Nowy pakiet jest znacznie mocniejszy niż wcześniej stosowane, obsługuje do 10 serwerów TeamSpeak - łącznie 1024 osoby online, liczba ustawionych slotów zależy od posiadanej licencji.
Wszystkie usługi mini VoiceVPS D PL oraz mini VoiceVPS EU zostały już zaktualizowane do nowego pakietu, cena pakietów VoiceVPS PL oraz VoiceVPS EU została obniżona do cen starszych pakietów mini VoiceVPS D oraz mini VoiceVPS EU.
Dokonane zmiany w pakietach nie wpłynęły na działanie usług.
Na Państwa pytania czekamy w Pomoc Online.

Administracja Net-Speak.pl

Informujemy o dodaniu nowej opcji dla usług Voice VPS (dowolny pakiet i lokalizacja) i oferty slotowej o nazwie

Szablony serwera
.
Nowa opcja pozwala na szybkie ustawienie wybranego przez klienta przygotowanego szablonu serwera (kanały, grupy serwera oraz grupy kanałów).

Jeżeli posiadasz ciekawy wygląd serwera i chcesz udostępnić go innym to zapraszamy do kontaktu z nami przez panel klienta i opcję Pomoc Online.

Opcja została stworzona z myślą o klientach rozpoczynających swoją przygodę z serwerem Teamspeak, opcja będzie na bieżąco aktualizowana w nowe szablony serwerów.
Zastosowanie szablonu nie zmienia unikalnego ID serwera ani pozostałych stałych parametrów.